Bosch ProDeals! Nieuwe en nog betere cadeaus👉 Grijp je GRATIS tool.
festool_497209
festool_497209
festool_497209
festool_497209
festool_497209
festool_497209

FESTOOL IAS 3-5000 AS IAS-slang 5m (voor LEX 3, LEX 2, LRS) - 497209

Adviesprijs € 484,53
 362,80 incl. BTW
€ 299,83 excl. BTW (incl. alle milieubijdrages)
Op bestelling: bezorgd vanaf 21/09/2026
stuk

  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 21/09/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België

Professionele IAS-slangvoordelen

  • Veelzijdig: Geschikt voor gebruik met LEX 2, LRS of LEX 3 persluchtschuurmachines in geoliede modus.
  • Efficiënt: De 3-in-1 slang en IAS-aansluiting zijn eenvoudig in gebruik en besparen tijd bij het wisselen van gereedschap.
  • Veilig: De luchtgeleiding in de slang voorkomt olie op het oppervlak en beschermt je gezondheid door koude uitlaatlucht weg te leiden van handen en onderarmen.

Efficiënt schuren met Festool persluchtslangen

  • Drie functies in één: Je combineert perslucht, stofafzuiging en luchtafvoer in één compacte slang, waardoor jouw werkplek altijd overzichtelijk en veilig blijft.
  • Schone en veilige werkomgeving: De geïntegreerde luchtafvoer leidt koude lucht en olieresten effectief weg van jouw armen en het te bewerken oppervlak.
  • Soepele en snelle bewegingsvrijheid: Dankzij de draaibare adapter werk je continu zonder knikken of verdraaiingen, wat jouw werktempo aanzienlijk verhoogt.

Houd jouw werkplek overzichtelijk en veilig met de Festool ias 3-5000 as IAS-slang. Deze 5 m lange 3-in-1 slang combineert persluchttoevoer, stofafzuiging en luchtafvoer in één compact systeem. Zo werk je zonder een wirwar van slangen op de vloer. De interne geleiding voert koude lucht en olieresten betrouwbaar weg van jouw armen en het te schuren oppervlak. Dankzij de draaibare adapter beweeg je soepel en zonder knikken over ieder werkstuk. Bovendien voorkomt het antistatische ontwerp volgens din iec 312 hinderlijke statische ladingen tijdens intensief schuren. Ideaal voor jouw Festool lex 3, lex 2 of lrs persluchtschuurmachine.

Productomschrijving

Perslucht, afzuiging en afzuiglucht in één.

De IAS-slang wordt bij werkzaamheden met de persluchtschuurmachines, zoals de LEX 2, LRS of de LEX 3 bij geolied bedrijf gebruikt. Hij is geschikt voor IAS 3-aansluiting (LEX 3) en IAS 2-aansluiting (LEX 2 en LRS). De IAS-slang combineert perslucht, stofafzuiging en afzuiglucht in één slang en zorgt zo voor veiligheid bij het werken en een gegarandeerd resultaat. De afzuigluchtgeleiding in de slang vermijdt olie op het oppervlak en koude afzuiglucht aan de handen of onderarmen en beschermt de gezondheid. De 3-in-1 slang en de IAS-aansluiting zijn eenvoudig in het gebruik en besparen tijd bij het wisselen van gereedschap, daarnaast zorgt de draaikoppeling voor het perfect en snel uitvoeren van klussen.

  • Geschikt voor IAS 3-aansluiting (LEX 3) en IAS 2-aansluiting (LEX 2 en LRS)
  • Perslucht, stofafzuiging en afzuiglucht in één slang zorgen voor veilig werken en een gegarandeerd resultaat
  • Afzuigluchtgeleiding in de slang vermijdt olie op het oppervlak

Geschikt voor

  • Bij het werken in geolied bedrijf met perslucht-schuurmachines zoals de LEX 2, LRS of LEX 3
  • 3-in-1 slang en IAS-aansluiting zijn eenvoudig in gebruik en besparen tijd bij het wisselen van gereedschap
  • Draaikoppeling zorgt voor soepel en snel werken en bespaart tijd
  • Automotive
  • Schilders en spuiters
  • Voor LEX 3, LEX 2, LRS
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Type toebehoren/onderdeel: Stofafzuigslang
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549140147
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 497209
Type toebehoren/onderdeel
Stofafzuigslang
Lengte
5.00 m
Weerstand (din iec 312)
<1 m /m
Temperatuursbestendig tot
+ 70 °C
Slang-ø
44.00 mm
Vragen over dit product?
Contacteer onze klantenservice.
Bel, mail of chat met ons!

Onlangs bekeken

⚠️
Verbinding verbroken
Oops! It looks like you lost your connection. Page was automaticaly reload.